Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Om oss

Vår visjon er å tilby den beste løsningen. Mer enn 40 års erfaring gir et godt utgangspunkt.

Investeringer som gir gevinst

Automatisering av pakking og palletering er investeringer som gir umiddelbar effekt, både på bunnlinjen og når det gjelder HMS og leveransepresisjon.

Vi leverer pakkemaskiner og palleteringsløsninger som passer bedriftens lokaler og er tilpasset produktene.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Norge
  • Sverige

Administrasjon

Marianne Winsnes

Regnskap ITO PallPack AS

Produksjon og montasje

Bartek Sokolowski

Montør

Christoffer Lillefuhr

Elektro E-post: christoffer@ito.no

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Franciszek Stachacz

Ansvarlig maskinbygging E-post: franek@ito.no

Jørgen Dahl

Elektro / skapbygging

Kevin Svendsen

Lærling industrimekaniker

Maciej Sokolowski

Montør

Marek Gustaw

Montør

Mariusz Kaminski

Montør

Piotr Medyk

Montør

Sebastian Dziaduch

Montør

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tomasz Medyk

Montør

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Avdelingsleder konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Eivind Lunder

Mekanisk konstruktør E-post: lunder@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Eivind Monsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: eivind@ito.no Telefon: 404 51 413

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Preben Engere

Konstruktør og prosjektleder E-post: preben@ito.no Telefon: 416 89 715

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Stian Ingebrigtsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: stian@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Salg

Lars-Martin Nervik

Produktansvarlig/Salg E-post: lmn@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00

Mathias Aalstad Grønvoll

Teknisk E-post: mathias@pallpack.no Telefon: 936 87 487

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Bakkeli

Robot og PLS

Eirik Hanssen

Software-utvikler

Eirik Oseth

Servicetekniker

Even Engelstad

Servicetekniker

Heikki Pettersen

Servicetekniker

Jim Evensen

PLS

Lars Pilgaard

Servicesjef E-post: lp@ito.no Telefon: 95 86 48 46

Marius Bala-Tangen

El-prosjekterer

Mathias Aalstad Grønvoll

Teknisk E-post: mathias@pallpack.no Telefon: 936 87 487

Morten Rindahl

Servicetekniker

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Simen Stensrud

El-prosjekterer

Terje Larsen

Avdelingsleder elektro

Administrasjon

Lenita Lundqvist

Økonomiansvarlig E-post: lenita@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Salg

Axel Hagen

Prosjektansvarlig E-post: axel@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 62

Tommy Johansson

Salgssjef E-post: tommy@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 60

Service og elektro

Jonas Larsson

Servicetekniker E-post: jonas@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Lotta Meijer

Servicesjef E-post: lotta@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Sebastian Fredin

Servicetekniker E-post: sebastian@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 39 85 21 79

Våre samarbeidspartnere