Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Om oss

Vår visjon er å tilby den beste løsningen. Mer enn 40 års erfaring gir et godt utgangspunkt.

Investeringer som gir gevinst

Automatisering av pakking og palletering er investeringer som gir umiddelbar effekt, både på bunnlinjen og når det gjelder HMS og leveransepresisjon.

Vi leverer pakkemaskiner og palleteringsløsninger som passer bedriftens lokaler og er tilpasset produktene.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Norge
  • Sverige

Administrasjon

Marianne Winsnes

Regnskap ITO PallPack AS

Produksjon og montasje

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Kevin Svendsen

Lærling industrimekaniker

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Fagansvarlig konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Andreas Skuterud

Konstruktør og prosjektleder E-post: as@ito.no Telefon: +47 940 94 451

Eivind Monsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: eivind@ito.no Telefon: 404 51 413

Jonatan Lie Aksnes

Kontruktør og prosjektleder E-post: jonatan@ito.no Telefon: 940 94 457

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Salg

Bent Mæhre

Prosjektsalg E-post: bent@ito.no Telefon: 960 45 551

Christian Hagen

Salgssjef E-post: ch@ito.no Telefon: 479 20 400

Lars-Martin Nervik

Produktansvarlig/Salg E-post: lmn@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00

Sven Ole Hoff

Salg-/prosjektingeniør E-post: sven@ito.no Telefon: +47 401 02 160

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Bakkeli

Robot og PLS

Christian Wood

Servicesjef E-post: cw@ito.no Telefon: 924 04 148

Daniel Behari

Servicetekniker

Daniel Grytten

El-prosjekterer E-post: dcg@ito.no Telefon: 940 94 462

Didrik Gundersen Årthun

Konstruktør og prosjektleder E-post: didrik@ito.no Telefon: +47 940 94 451

Emil Abrahamsen

Automasjonsingeniør E-post: emil@ito.no Telefon: +47 958 70 824

Erik Steen

Automasjonstekniker E-post: erik@ito.no Telefon: +47 464 82 805

Even Engelstad

Servicekoordinator E-post: even@ito.no Telefon: +47 995 51 200

Kasper Stigen

Servicetekniker E-post: kasper@ito.no Telefon: 994 51 262

Kjell Arne Amundsen

Servicetekniker E-post: ka@ito.no Telefon: 982 26 787

Kristoffer Brecke

Servicetekniker E-post: kb@ito.no Telefon: + 47 940 04 396

Lars Pilgaard

E-post: lp@ito.no Telefon: 95 86 48 46

Morten Rindahl

Servicetekniker

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Simen Stensrud

El-prosjekterer E-post: simen@ito.no Telefon: 940 94 455

Terje Larsen

Fagansvarlig Elektro

Vetle Haakestad

Service- og prosjektingeniør E-post: vetle@ito.no Telefon: 928 86 212

Administrasjon

Lenita Lundqvist

Økonomiansvarlig E-post: lenita@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Salg

Axel Hagen

Prosjektansvarlig E-post: axel@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 62

Tommy Johansson

Salgssjef E-post: tommy@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 60

Service og elektro

Jonas Larsson

Servicetekniker E-post: jonas@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Lotta Meijer

Servicesjef E-post: lotta@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Sebastian Fredin

Servicetekniker E-post: sebastian@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 39 85 21 79

Våre samarbeidspartnere

  • Lorenz Pan. logo
  • Prasmatic. logo
  • Dorner. logo
  • Radpak. logo
  • Tavil. logo
  • Carryline. logo
  • easyconveyors. logo
  • Rama logo
  • Kuka. logo
  • Iomet. logo