Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Om oss

Vår visjon er å tilby den beste løsningen. Mer enn 40 års erfaring gir et godt utgangspunkt.

Investeringer som gir gevinst

Automatisering av pakking og palletering er investeringer som gir umiddelbar effekt, både på bunnlinjen og når det gjelder HMS og leveransepresisjon.

Vi leverer pakkemaskiner og palleteringsløsninger som passer bedriftens lokaler og er tilpasset produktene.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Norge
  • Sverige

Administrasjon

Marianne Winsnes

Regnskap ITO PallPack AS

Produksjon og montasje

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Kevin Svendsen

Lærling industrimekaniker

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Fagansvarlig konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Eivind Monsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: eivind@ito.no Telefon: 404 51 413

Jonatan Lie Aksnes

Kontruktør og prosjektleder E-post: jonatan@ito.no Telefon: 940 94 457

Mathias Solberg Olsen

Kontruktør og prosjektleder E-post: mathias@ito.no Telefon: 980 28 603

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Preben Engere

Konstruktør og prosjektleder E-post: preben@ito.no Telefon: 416 89 715

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Salg

Lars-Martin Nervik

Produktansvarlig/Salg E-post: lmn@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Bakkeli

Robot og PLS

Christian Wood

Servicekoordinator E-post: cw@ito.no Telefon: 924 04 148

Daniel Behari

Servicetekniker

Daniel Grytten

El-prosjekterer E-post: dcg@ito.no Telefon: 940 94 462

Even Engelstad

Servicetekniker

Heikki Pettersen

Fagansvarlig Service E-post: heikki@ito.no Telefon: 466 23 085

Lars Pilgaard

E-post: lp@ito.no Telefon: 95 86 48 46

Morten Rindahl

Servicetekniker

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Simen Stensrud

El-prosjekterer E-post: simen@ito.no Telefon: 940 94 453

Terje Larsen

Fagansvarlig Elektro

Administrasjon

Lenita Lundqvist

Økonomiansvarlig E-post: lenita@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Salg

Axel Hagen

Prosjektansvarlig E-post: axel@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 62

Tommy Johansson

Salgssjef E-post: tommy@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 68 85 06 60

Service og elektro

Jonas Larsson

Servicetekniker E-post: jonas@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Lotta Meijer

Servicesjef E-post: lotta@pallpack.se Telefon: +46 (0)8 792 27 80

Sebastian Fredin

Servicetekniker E-post: sebastian@pallpack.se Telefon: +46 (0)7 39 85 21 79

Våre samarbeidspartnere

  • Lorenz Pan. logo
  • Prasmatic. logo
  • Dorner. logo
  • Radpak. logo
  • Tavil. logo
  • Carryline. logo
  • easyconveyors. logo
  • Rama logo
  • Kuka. logo
  • Iomet. logo